Ücretsiz Servis Hattı: 0505 789 95 90

Koltuk Yıkama Kampanya Detayları 

Online LGS Kurs Kampanya Koşulları

Ücretsiz Koltuk Yıkama Hediye Kampanya Detayı

İstanbul genelinde hizmet veren Temizkoltuk.com Halı ve Koltuk Yıkama Merkezi bu yıl çekilişsiz kurasız ücretsiz koltuk yıkama kampanyası düzenliyor.

online lgs kursu hizmeti veren teknokurs.net sitesinden alacağınız lgs kursu hizmetinize karşılık 200 TL değerindeki koltuk yıkama hizmetinizi ücretsiz vermekteyiz. Sizler de ücretsiz koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak isterseniz çocuğunuz için şimdi hemen online lgs kurs paketini satın alın koltuk yıkamanızı biz ücretsiz sağlayalım. Online LGS kursu hakkında detaylı bilgi için teknokurs.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hediye Çamaşır Kurutma Makinası Kampanya Koşulları

Hediye Kampanya Detayı

İstanbul genelinde hizmet veren Temizkoltuk.com Halı ve Koltuk Yıkama Merkezi bu yıl ilk çekiliş kampanyasını düzenliyor.

Yıkatacağınız her 10 M2 ve katları halı miktarlarında bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş kartlarınız halınızı yıkattığınız zaman size verilecektir.

Kampanyamıza katılan iki bin ( 2000 ) kişi arasından noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Çekilişle hediye kazanan talihliler ve yedek talihliler sitemizde ilan edilecektir.

Hediye kazanan 3 aileye Arçelik 2772 KT Çamaşır Kurutma Makinesi hediye ediyoruz.

Kampanyamıza katılan müşteri sayılarını takip edebilmeniz için belli aralıklarla sitemizde ilan edilecektir.

Hemen Arayın

Halınızı bize yıkatın Umre, Avrupa Gezisi ve Çamaşır kurutma makinası kazanın!

 

Genel Müdürlük

Çınar Cad. No:22 Bahçelievler / İstanbul

Merkez :0850 650 00 50

Ücretsiz Servis Hattı : 0 505 789 95 90